Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

Taksi sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.


 
 
Misyonumuz;

 

Akhisar Taksi - Alo Acil Taksiolarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

 

 
Vizyonumuz;
 
 
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

 

 

manisa akhisar taksi,manisa akhisar taksi hizmeti,manisa akhisar alo taksi,manisa akhisar taksi numaraları,manisa akhisar en yakın taksi,manisa akhisar acil taksi,manisa akhisar acil taksi hizmeti,manisa akhisar 7/24 taksi,manisa akhisar 7/24 taksi hizmeti,manisa akhisar en hızlı taksi,manisa akhisar konforlu taksi hizmeti,manisa akhisar güvenilir taksi hizmeti,akhisar taksi,akhisar taksi hizmeti,akhisar alo taksi,akhisar taksi numaraları,akhisar en yakın taksi,akhisar acil taksi,akhisar acil taksi hizmeti,akhisar 7/24 taksi,akhisar 7/24 taksi hizmeti,akhisar en hızlı taksi,akhisar konforlu taksi hizmeti,akhisar güvenilir taksi hizmeti,manisa taksi,manisa taksi hizmeti,manisa alo taksi,manisa taksi numaraları,manisa en yakın taksi,manisa acil taksi,manisa acil taksi hizmeti,manisa 7/24 taksi,manisa 7/24 taksi hizmeti,manisa en hızlı taksi,manisa konforlu taksi hizmeti,manisa güvenilir taksi hizmeti, taksi, taksi hizmeti, alo taksi, taksi numaraları, en yakın taksi, acil taksi, acil taksi hizmeti, 7/24 taksi, 7/24 taksi hizmeti, en hızlı taksi, konforlu taksi hizmeti, güvenilir taksi hizmeti,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014